понеділок, 23 жовтня 2023 р.

"Ордабаси" став чемпіоном Казахстану

Український нападник Артем Бєсєдін відзначився голом у другому поспіль матчі за Ордабаси.

Точний удар екс-форварда Динамо допоміг команді із Шимкента обіграти карагандинський Шахтар та за тур до фінішу стати чемпіоном Казахстану.

Артем зробив рахунок 3:0 на 27-й хвилині домашнього матчу. Гості після перерви один м’яч відіграли, що не завадило команді білоруса Александра Седнєва здобути впевнену перемогу та святкувати дострокове чемпіонство. Для переслідувачів (Астани та Актобе) Ордабаси став недосяжним.

Бєсєдін був замінений на 89-й хвилині. Його співвітчизник та партнер по команді Євген Макаренко провів повний матч.

В останньому турі, вже у статусі чемпіона, Ордабаси зіграє у гостях проти безнадійного аутсайдера Каспія Актау.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Двадцяте скудетто Інтера

Звісно, дуже хотілося команді Індзагі саме перед своїми трибунами та у матчі проти принципового суперника оформити другу зірку на свої май...