понеділок, 17 липня 2023 р.

Золотий кубок КОНКАКАФ їде в Мексику

У ніч з 16 на 17 липня в Інглвуді (США, штат Каліфорнія) відбувся фінальний матч розіграшу Золотого кубка КОНКАКАФ. За титул чемпіона Північної Америки боролися Мексика та сенсаційна Панама,

До 88-ї хвилини фінального поєдинку рахунок тримався нічийний – 0:0. Панама мала всі шанси вперше здобути Кубок КОНКАКАФ. Все перекреслив форвард "зелених" Сантьяго Хіменес. За дві хвилини до завершення поєдинку нападник Феєнорда отримав м'яч в центрі поля, обіграв захисника та вийшов сам на сам з голкіпером. Не зближуючись з воротарем, Хіменес точно пробив у правий кут воріт.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Двадцяте скудетто Інтера

Звісно, дуже хотілося команді Індзагі саме перед своїми трибунами та у матчі проти принципового суперника оформити другу зірку на свої май...