вівторок, 22 жовтня 2024 р.

„Левадія“ водинадцяте стала чемпіоном Естонії

Талліннська "Левадія" достроково здобула чемпіонський титул Преміум ліги, здобувши перемогу в 32-му турі над тартуською "Таммекою" з рахунком 3:0. Цей успіх приніс клубу вже 11-й чемпіонський титул історії.

Талліннська „Левадія” не стала відкладати святкування чемпіонства на наступний тур, відкривши рахунок уже на третій хвилині матчу.

Після штрафного удару Айнсалу м'яч виявився у захисника „Таммекі“, який не зміг вибити його зі свого штрафного майданчика. Жоао Педро перехопив м'яч і, пробивши низом у дальній кут, відкрив рахунок у матчі.

На 13-й хвилині господарі залишилися у меншості, коли Езек'єль Танімово сфолив на Лепісту та отримав пряму червону картку.

На 52-й хвилині матчу "Левадія" заробила пенальті, але Міхкель Айнсалу не зміг його реалізувати. Однак через 10 хвилин команда все ж таки забила другий гол. Після кутового та невеликого плутанини м'яч опинився у Бурама Фомба, який відправив його у ворота „Таммекі“. Переможну точку в матчі було поставлено на 89-й хвилині, коли Максиміліан Скворцов отримав передачу від Франка Лійвака у штрафному майданчику, обіграв захисника і відправив м'яч у ворота.

Команда Курро Торреса за 32 гри набрала 80 очок, і наразі відрив від другого місця, яке займає „Нимме Калью“, становить 15 балів. У „Нимме Калью“ у неділю матч із нарвським „Трансом“. Однак навіть якщо "Левадія" програє всі чотири матчі, що залишилися, а "Нимме Калью" здобуде всі перемоги, обійти "Левадія" не вдасться через показник особистих зустрічей.

"Левадія" в 11-й раз у своїй історії стала чемпіоном Преміум ліги. Проте за кількістю титулів команда не змогла обійти „Флору“, яка має вже 15 чемпіонських звань.

Талліннська „Левадія” раніше ставала чемпіоном Естонії у 1999, 2000, 2004, 2006, 2007, 2008, 2009, 2013, 2014 та 2021 роках.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Талліннська "Левадія" достроково здобула чемпіонський титул Преміум ліги, здобувши перемогу в 32-му турі над тартуською "Тамм...